AnaSayfa / Genel / Kahve falında ağzına fare girmek

Kahve falında ağzına fare girmek

Kahve falında ağzına fare girmek özgüveninin bitme noktasına geleceğine, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine ve bu olayların yanında bir de hastalık yaşayacağına, anne babayla tatsızlık yaşanacağına, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, üzüntülerinin biteceğine, şansının açılacağına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, iş hayatını baltalayacak bir kişi yüzünden iş hayatının sona ereceğine işarettir.

Kahve falında ağzına fare girmek gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı veya maddi durumunuzu ilgilendiren konulardaki gelişmeler rahatsız edici olabilir.

Kahve falında ağzına fare girmek kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine, fal sahibinden öğrendiklerini ona karşı koz olarak kullanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ağzından fare çıktığını görmek bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü fal sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, koltuğunun yükseleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağlayan fare görmek kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağzında fare görmek kendisi için çok zor atlatacağı kötü ve sorunlu günler geçireceğine, çok iyi paralar kazanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ağzından fare çıkarmak çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine işaret eder.

Kahve falında kedinin ağzında fare görmek tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine ve haneye eskisi gibi bolluk ve bereket yağacağına, bir sebeple neredeyse sürekli mutsuz ve huzursuz olunacağına yorulur.

Kahve falında kedi ağzında fare görmek emrinde insan çalıştıracağına, sevinç gözyaşları döküleceğine, yorgunluğun atılacağı ve yeni iş fikirleri ile dönüleceği bir tatile çıkılacağına rivayet eder.

Kahve falında fareyi ağzına almak sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, bir şeyden zarar görmeye delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.