Kahve falında ağlayacak gibi olmak

Kahve falında ağlayacak gibi olmak en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, ferahlığa çıkacağına ve kendisiyle birlikte bütün ailesini rahata erdireceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, onlardan yana üzüntüye düşeceğine, güzel günlerinin geride kalacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, bu yüzden aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında ağlayacak gibi olmak gördüyseniz:

  • Sağlık sorunlarının dışında, işinizle ilgili güzel bir gelişme olabilir.

Kahve falında ağlayacak gibi olmak işlerin rayından çıkacağına, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, sevinçli ve güzel günler göreceğine işaret eder.

Kahve falında ölmüş birini ölmemiş gibi görmek kişinin can derdine düşeceğine, kısa süre içinde büyük zararlar edeceğine işarettir.

Kahve falında namaz kılıyor gibi yapmak zorluklarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, kısa süre içinde bir evlilik yapıp evlat sahibi olunacağına işaret eder.

Kahve falında bayılmış gibi yapmak hayatında mucizevi gelişmeler yaşanacağına, sevdikleri ile bir araya geleceğine, çalışmasından arta kalan zamanda, eğlenceli mekânlara gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında insanı dev gibi görmek takdir edileceğine, elini attığı her işten muvaffak olacağına ve kafasına koyduğu her amacı gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında buz gibi su görmek maddi ve manevi olarak her zaman yanında olacağına, daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına alamet eder.

Kahve falında balkondan düşecek gibi olmak özellikle şehir dışında eğitimlere gideceğine, malının, parasının ve makamının artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüzer gibi uçmak ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine, eş, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir