AnaSayfa / Genel / Kahve falında ağacın gölgesinde oturmak

Kahve falında ağacın gölgesinde oturmak

Kahve falında ağacın gölgesinde oturmak büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, kişinin kısa süreli bir mali kriz yaşayacağına, hatalarını düzelteceğine, uzun süredir devam eden bir sorunun yakın zamanda çözüme kavuşacağına, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan fal sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, her geçen gün daha güzel zamanlar geçireceğine, ortak olarak gireceği bir işte çok acemi olan ortağının kendisini geliştirmesinde büyük bir yardımda bulunacağına, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, çok sıkıntılı zamanlar geçireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ağacın gölgesinde oturmak gördüyseniz:

  • Herşey yoluna gireceği için çok fazla tepki vermemenizde fayda var.

Kahve falında ağacın gölgesinde oturmak kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ağaç gölgesinde oturmak güzel günlerine kara bulutlar çökeceğine, maddi olarak çok iyi bir durumda olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gölgeye oturmak ancak yakın bir zaman içinde maddi olarak büyük bir zarara uğranacağına, bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ağaç gölgesi görmek önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, sevilen kişiyle araya soğukluk ve mesafe gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında adam gölgesi görmek aksi halde çok daha kötü bir durumla karşılaşacağına, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine işarettir.

Kahve falında beyaz gölge görmek kişinin ağız tadının ve rahatının yerine geleceğine, içine düşülen sıkıntılı durumdan kurtulmak için aile bireylerinden destek alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gölgeden kaçmak hayallerini yerine getirmeyi başaracağına, çok mutlu olacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına ve ortaya koyacağı bazı çalışmalar sayesinde üst mevkide bir yere terfi edileceğine delalettir.

Kahve falında kadın gölgesi görmek mutluluğunu kaybetmeyeceğine, bilginleşeceğine ve âlim kimse olma yolunda ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.