AnaSayfa / Genel / Kahve falında zırhlı araba görmek

Kahve falında zırhlı araba görmek

Kahve falında zırhlı araba görmek eşi ve dostuyla gününü gün edeceğine, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, başını ağrıtacak olaylar yaşayacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına, sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, büyük başarılar kazanacağı çalışmalar ve projeler gerçekleştirileceğine, aile bireyleri arasındaki sorunların çözüm bulacağına, uzun süreden beri üzerinde kafa yorulan ve dirsek çürütülen projelerin askıya alınacağına, mutluluktan, sağlıktan, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına işaret eder.

Kahve falında zırhlı araba gördüyseniz:

  • Özel bilgilerinizi paylaşmamalısınız.

Kahve falında zırhlı araba görmek böylece eğlenceli ve rahat bir hayat geçirmeye başlayacağına, bir türlü istediği gibi bir yuva kuramamanın eksikliğini hissederek üzüntü çekeceğine işarettir.

Kahve falında zırh giymek kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında altın zırh görmek uzun süreden beri birlikte olduğu bir kişiden ayrılacağına ve ruhsal ve parasal olarak hiç beklemediği bir duruma düşeceğine, zorlukların artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında zırh kuşanmak sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, işlerin kötüye gitmesine sebep olacağına alamet eder.

Kahve falında zırhlı araç kullanmak var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine, bundan sonra sıhhatinin yerinde olacağına ve başarılarının hiç kesilmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında çelik zırh görmek mutluluğun aileye geri döneceğine, büyük miktarda para kazanacağına alamet eder.

Kahve falında durakta araba beklemek yapılan işte türlü zorluklarla karşılaşılacağına, geniş bir ev satın alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında araba unutmak başarılarının artacağına, makamının yükseleceğine, gerek işle ilgili gerek sosyal hayatla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına,  maddi olarak büyük bir kayıp verileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir