AnaSayfa / Genel / Kahve falında yüksek bir yerde görmek

Kahve falında yüksek bir yerde görmek

Kahve falında yüksek bir yerde görmek sevdiği kişiler ile arasına kara kedi gireceğine, çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, kısmetlerin ve işlerin açılacağına, manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, büyük başarısızlıkların bu sayede ortadan kalkacağına, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yüksek bir yerde gördüyseniz:

  • Maddi konularda ise savurganlığa varacak kadar cömert ya da herkesin tepkisini çekecek kadar cimri olabilirsiniz.

Kahve falında yüksek yerden düşerken kurtulmak hastalıkların kolay bir şekilde atlatılacağına, sorunlarının çözüleceğine işaret eder.

Kahve falında yüksek bir yerden denize düşmek kalben çok rahat edileceğine, sağlığa önem verilmemesi, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına rivayet eder.

Kahve falında yüksek bir yerden merdivenle inmek geçmişte yaşadığı acıları unutacağına, bundan sonra geriye değil hep ileriye bakacağına, hayatında temiz, güzel ve yeni bir sayfa açıp, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, maddi ve manevi açıdan çok rahata erileceğine, sıkıntılı, sorunlu ve zararla dolu bir dönemin kapanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüksek yerde olduğunu görmek evli bir bayan için de eşinden gördüğü ilgide azalma olacağına, çok büyük girişimlerde bulunularak hem kazanç elde etmeye hem de işleri düzeltmeye çalışılacağına alamet eder.

Kahve falında yüksek yerden denizi görmek çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine, aldığı kararların kendisine menfaat ve kar getireceğine, gönül hoşluğu içinde olacağına, üzerine düşen bazı çalışmaları yakın zamanda gerçekleştireceğine, bazı bilgili kişiler ile gireceği projelerde çok büyük başarılara imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında yüksek bir yerden indiğini görmek kötü durumların ve sıkıntıların geride kalacağına, işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüksek bir yerden yere düşmek sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına, sıkıntılarını ve yaşadığı problemleri bu sayede ortadan kaldıracağına alamet eder.

Kahve falında kendini yüksek bir yerden düştüğünü görmek hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir