Kahve falında yüksek binadan düşmek

Kahve falında yüksek binadan düşmek aradığı aşkı bulacağına ve Allah’ın kendisine sevdiği ile yaşamayı er ya da geç nasip edeceğine, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına, rızkının çok daha çeşitli hale geleceğine, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına bu nedenle de üzülerek yataklara düşeceğine, karar vermekte güçlük çekeceğine, çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, verilen sözlerin yerine getirilemeyeceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına işaret eder.

Kahve falında yüksek binadan düşmek gördüyseniz:

  • Evinizin veya ailenizden birinin sağlıklı yapısını ilgilendiren konular veya sağlık konuları ön plana çıkabilir.

Kahve falında yüksek bir binadan düşmek çok büyük bir mutluluğa ereceğine, yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında yüksekten binadan düşmek sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine delalet eder.

Kahve falında çok yüksek binadan düşmek fal sahibinin deyim yerindeyse ayaklarının yerden kesileceğine, mal mülk edineceğine, çok para kazanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yüksek binadan düşmek umutsuz olacağına, daha çok tek başına kalmayı tercih edeceğine alamet eder.

Kahve falında yüksek binalardan düşmek ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına, kimsenin arkasından konuşmayacağına ve kendisine önemli bir kötülükte bulunmuş bir kimseyi affedeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yüksek bina düşmek kavgalı durumların nihayete ereceğine ve düşmanlarla sulh ortamı yaratılacağına, hedeflerini tutturmayı başaracağına alamet etmektedir.

Kahve falında binadan düşmek en olunmaz yaralarının kapanacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında binadan aşağı düşmek kazancı ile ilgili olarak sürekli sıkıntı yaşayacağına, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top