Kahve falında yufkadan börek görmek

Kahve falında yufkadan börek görmek hanesindeki aşın, ekmeğin ve paranın da artacağına, istediği başarıları ve zaferleri almaya nail olacağına, yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, silkelenip üzerindeki ağırlığı atıp rahatlayacağına, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine, elini attığı hiçbir işte başarı kaydedemeyip, başkalarının gözünde gülünç durumlara düşeceğine, itibarını zedeleyen saçma hareketler yapacağına tabir olunur.

Kahve falında yufkadan börek gördüyseniz:

  • Bazı emeklerinizin boşa gittiğini ya da tam olarak kaybettiğinizi düşünebilirsiniz.

Kahve falında yufka börek yapmak moralinin bozulacağına, vefasızlık ve nankörlük göreceğine bu nedenle üzülüp hastalanacağına inanılır.

Kahve falında yufkadan börek yaptığını görmek kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, birçok kişinin dikkatinin çekileceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına delalettir.

Kahve falında yufka börek yemek konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine delalettir.

Kahve falında yufkadan börek yapmak hayatının yolunda gideceğine, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına yorulur.

Kahve falında yufka böreği görmek kalıcı saadeti ve kazancı yakalayacağına, garanti olacak makama oturacağına, kariyer edineceğine, kafasındaki tüm soru işaretlerine de cevap bulacağına delalet eder.

Kahve falında böreklik yufka görmek arzularına kavuşacağına, buna rağmen sağlam bir yapıya sahip olduğu için işyerinin herhangi bir sorun yaşamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yufka börek görmek güzel gelişmeler yaşanacağına, imkân sahibi olacağına yorulur.

Kahve falında yufkadan börek görmek bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, sürpriz değişikliklerle ve yeniliklerle karşılaşacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top