AnaSayfa / Genel / Kahve falında yoğurt görmek

Kahve falında yoğurt görmek

Kahve falında yoğurt görmek bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, kişinin başkasının yardımı ile yerden kalktığını görmesi ise başkalarından yardım almadan konum ve para sahibi olamayacağına, insanların takdirini kazanacağına, daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına ve bu sorunları da çözerek saygın bir mertebeye yükseleceğine, gülmekten asla vazgeçmeyeceğine, uzunca bir süre boyunca tek başına kalacağına, dost sandığı o kişinin kendisine karşı hiç de iyi niyetler taşımadığını fark edeceğine, insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına rivayet eder.

Kahve falında yoğurt gördüyseniz:

  • Mali ya da sağlıkla ilgili konularda veya gücü elinde bulunduran kişilerle ilişkilerde zorluklar yaşanabilir.

Kahve falında kıllı yoğurt görmek gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, işe gösterilen ilginin artacağına delalet eder.

Kahve falında meyveli yoğurt görmek Allah tarafından kendine bahşedilen yüce duygular ve kudret sayesinde de her gün şükredeceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine alamet eder.

Kahve falında pilava yoğurt katmak hayırla yad etmeye, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında yoğurtlu makarna yemek zararların telafi edileceğine, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sorunları tek tek çözüme kavuşturacağına işaret eder.

Kahve falında yoğurt kaynatmak bazı araştırmalar yapılıp sorunun kaynağının bulunacağına, hemen ardından yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, kişinin içinin daralacağına delalet eder.

Kahve falında yoğurtlu kabak görmek problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına, başkalarının başarılarını küçümseyen şekilde davranacağına tabir olunur.

Kahve falında bozulmuş yoğurt görmek ailesinin geçimini sağlayamaz ve onların karnını doyuramaz olacağına, ters giden bazı durumların düzeltileceğine, çıkarılan dedikoduların bertaraf edileceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına delalet eder.

Kahve falında yoğurtlu çorba içmek hayalini kurduğu herşeye sevdiği kişilerden alacağı destek ile kavuşacağına, sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir