Kahve falında yılanı eline almak

Kahve falında yılanı eline almak ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına, fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına ve sorunlarının üstesinden hızlı bir şekilde geleceğine, çok daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, sevilen ve değer verilen bir kişi ile ortaklık kurulacağına, aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına ve alacağı bazı haberler yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, mallarının artacağına, şansının açılacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine inanılır.

Kahve falında yılanı eline almak gördüyseniz:

  • Aşırılıklar kötü sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında birinin elinde yılan görmek işlerinin de hal yoluna gireceğine, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, ortak edineceğine, gelirini ikiye katlayarak ailesine daha yüksek standartlarda bir hayat sunacağına rivayet eder.

Kahve falında elinde yılan tutmak parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine ve güzel bir birlikteliğin başlayacağına, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına rivayet eder.

Kahve falında yılanı elinde görmek maddi olarak çok zarara uğradığı bir sırada hiç beklemediği bir yerden çok büyük bir kazanç elde ede edeceğine ve bu sayede sorunlarını ortadan kaldıracağına, iş konusunda çok hayırlı ve güzel adımlar atılacağına inanılır.

Kahve falında annenin elinde yılan görmek atılan adımlar sayesinde çok kazançlı işlere girileceğine, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına inanılır.

Kahve falında yılanı elle tutmak hayırlı bir kısmetle dünya evine girileceğine, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine inanılır.

Kahve falında yılanı eline almak kaybettiği şeyi bulmasına, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında elinde yılan tuttuğunu görmek rahat bir işe girileceğine, boşanmaya, kişi hasta ise ölümün vaki olduğuna, kişinin malını kaybedebileceğine tabir olunur.

Kahve falında yılanı elinde tutmak sevdiklerinin hep yanında olacağına, üzüleceğine, zor durumda kalacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir