AnaSayfa / Genel / Kahve falında yılan kuyruğu görmek

Kahve falında yılan kuyruğu görmek

Kahve falında yılan kuyruğu görmek duymadığı sözleri duyacağına, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine, başarılarının azalacağına, mallarının eksileceğine, kısmetlerinin bolluğu ile elinin daralmayacağına, bolluk içinde dilediği gibi güzel ve konforlu bir hayat süreceğine, uzun zamandan beri hayal ettiği şeylere çok kısa sürede kavuşacağına, ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, farklı şekillerde gelir elde edeceğine ve zenginliği bulacağına, resmi işlemlerinde büyük kolaylıklar yaşayacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yılan kuyruğu gördüyseniz:

  • Kendinizi geliştirmek için yapacağınız çalışmalar takdirle karşılanmanıza veya iltifat almanıza neden olabilir.

Kahve falında yılanın kuyruğunu görmek daha önce uğranılmış olan zararın kısa zamanda kapatılacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının son bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında üç kuyruklu yılan görmek iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, yeniden hayal kuracak umuda kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında yılanın kuyruğunu tutmak atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, karlı bir iş ortaklığı yapacağına tabir olunur.

Kahve falında yılanın kuyruğuna basmak keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, hata yaptığı insanlardan af dileyeceğine ve helallik alacağına delalettir.

Kahve falında kopmuş yılan kuyruğu görmek aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, yüzünün güleceğine ve hem ruhunun hem de bedeninin tazeleneceğine tabir olunur.

Kahve falında yılan kuyruğu görmek kardeşiyle arasındaki sıkı muhabbetin bozulacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine rivayet eder.

Kahve falında yılan kuyruğunu görmek maddi yükümlülüklerinin hafifleyeceğine, ne yapacağına karar veremeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yılanı kuyruğundan tutmak geçmişte yaptığı hatalardan ders aldığı için asla kibirlenmeden hareket edeceğine, uzun zamandan beri içinde bulunduğu parasal krizden alacağı destek sayesinde çok kısa bir zaman içinde kurtulacağına, sosyal hayatında tanışacağı çok hayırlı bir kısmet ile güzel bir ilişkiye başlanacağına ve çok mutlu hayat sürüleceğine alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.