Kahve falında yeşil toka almak

Kahve falında yeşil toka almak bir sebeple hiç istemediği şeyler ile karşılaşacağına, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, alım gücünü yitireceğine, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına, halsizleşeceğine, sermayesini de bu doğrultuda kullanacağına, çok büyük sorunlar yaşayacağına, sevdiği kişilerden bazı konularda ihanet göreceğine, eline geçen fırsatların boşa çıkacağına, haksızlığa sebep olan bir kişi ile konuşulacağına, arabuluculuk yapılacağına ve dört duvar arasında kalması istenen bir olayla ilgili ağzı pek sıkı olmayan bir kişinin kulağının çekileceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil toka almak gördüyseniz:

  • Değişime direnmemelisiniz.

Kahve falında yeşil toka görmek bir sebeple fal sahibinin, çok büyük bir şok yaşayacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil saç tokası görmek hayatında beklenmedik ve müjdeli gelişmeler yaşanmasına, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına inanılır.

Kahve falında yeşil toka almak borçlanılacağına, problemlerinin çözüleceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil toka takmak borçlarını ödemekte zorlanacağına, hayatın pahalılaşmasına alamet eder.

Kahve falında tel toka toplamak böylece daha rahat ve daha öz güvenli bir şekilde hareket edileceğine, mahkemeye taşınmış olan bir konu hakkında olumlu haber alınacağına, mutluluğunun artacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kurdaleli toka görmek ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında mavi saç tokası görmek kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, sevgi ve barış ortamının kurulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında birinin tokalaştığını görmek onlarla bir araya gelip, hem moral hem de çareler bulacağına, kişinin adeta gençleşeceğine, yenileneceğine, tazeleneceğine, yaşam enerjisine kavuşacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top