AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeşil taşlı yüzük almak

Kahve falında yeşil taşlı yüzük almak

Kahve falında yeşil taşlı yüzük almak aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, onunla daimi olacak bir mutluluk içinde olacağına, iyi geçineceğine, hedeflediği kazancı elde edeceğine, parasal sıkıntılarından, ihtiyaçlarını gidermekte çektiği zorluktan ve yaşadığı çileden kurtulacağına, çok zor duruma düşüleceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, deyim yerindeyse falı kapatan kişinin, eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına, büyük üzüntüler olacağına, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine, ettiği duaların Allah katında karşılık bulacağına, çok büyük ilim irfan sahiplerinin dualarının alındığına, yaşanan sıkıntının en kısa zamanda sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil taşlı yüzük almak gördüyseniz:

  • Bazıkişilerin hareketleri sizi şaşırtabilir.

Kahve falında yeşil taşlı yüzük taktığını görmek kısmet kapılarının hiç kapanmayacağına, işlerin yoluna gideceğine alamet etmektedir.

Kahve falında altın yeşil taşlı yüzük görmek herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, büyük zararlara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil taşlı altın yüzük takmak ekmeğini daha kolay şekilde kazanacağına ve rahat edeceğine, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşil taşlı yüzük takmak ticarette daha fazla kar elde edeceği alanlara yöneleceğine, çok büyük başarılar kazanacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında yeşil taş yüzük görmek hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, sorunların yakın zaman içinde biteceğine, iş hayatında rahat bir nefes alınacağına yorulur.

Kahve falında yeşil taşlı gümüş yüzük görmek hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil taşlı yüzük vermek bir sebeple büyük tartışmalar yaşanacağına, başarılarının devamlı olacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil taşlı yüzük almak geniş geniş yaşama imkanı elde edeceğine ve maddi olanaklarının da fazlalaşacağına, büyük firmalar tarafından takip edilmeye başlayacağına, çok başarılı işler ortaya koymaya devam edeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir