AnaSayfa / Genel / Kahve falında yeni doğmuş bebek bulmak

Kahve falında yeni doğmuş bebek bulmak

Kahve falında yeni doğmuş bebek bulmak çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, ele geçen kazancın Allah yolunda fakir fukaraya yardım için harcanacağına, çaresiz durumlara düşeceğine, onun iyi olduğunu öğreneceğine, işlerinin daha düzgün bir hal alacağına, aile hayatında çok güzel haberler alacağına, yapılacak olan bir çalışmanın büyük ses getireceğine, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, parasının da, malının da eksilmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeni doğmuş bebek bulmak gördüyseniz:

  • Belli plan, sunum veya teklifleriniz karşınızdaki kişilere gerçekçi görünmeyebilir.

Kahve falında yeni doğmuş bebek bulmak çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, sevdiği kişi ile hayatını birleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeni doğmuş bir bebeği emzirmek aksiliklerle uğraşılan bir dönemin biteceğine, kazancın ve ekmeğin eksileceğine işarettir.

Kahve falında yeni doğmuş saçlı bebek görmek şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, en tepkedeki kimse olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeni doğmuş bebeğin dişlerini görmek kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine tabir olunur.

Kahve falında yeni doğmuş bebeği banyo yaptırmak hayır getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, yokluk ve fakirlik içinde olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeni doğmuş bebeği sevmek hayatının başarılarla dolacağına, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına, alınan borçların ödenemeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeni doğmuş bebeği yıkadığını görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, sıkıntı yükleneceğine rivayet eder.

Kahve falında yeni doğmuş bebek kakası görmek hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına, bazı ön yargılarından da kurtulmasına vesile olacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.