AnaSayfa / Genel / Kahve falında yavru boğa görmek

Kahve falında yavru boğa görmek

Kahve falında yavru boğa görmek sıkıntılarından kurtulacağına, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, üzüleceğine ve kaçırdığı fırsatlardan ötürü kendisini çok hırpalayacağına, kazancın bir değil en az iki kat arttırılacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, kafasına koyduğuna ulaşacağına, sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, maddi zararını karşılayacağına, yüksek mertebeye geleceğine, daha iyi imkânlara sahip olacağına, tabiri caizse derin bir oh çekeceğine ve hayırlı günler yaşayacağına, sorunların daha kolay ve daha hızlı bir şekilde çözüm bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yavru boğa gördüyseniz:

  • Yakınınızdaki bir kişiyi şaşırtabilirsiniz.

Kahve falında yavru boğa görmek gönül hoşluğu içinde olacağına, hafifleyeceğine, ağızdan çıkacak bir söz nedeni ile geri dönülmeyecek bir yola girileceğine delalettir.

Kahve falında boğa yavrusu görmek dayanışmanın ve düzenin artacağına, borçların ödenmesinde aksamalar olması nedeniyle sinir bozukluğu yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında boğarak köpek öldürmek cesaret gerektiren işlere gireceğine, oğlu evli ise boşanacağına yorulur.

Kahve falında öküz boğa görmek merdiven atlayacağına, itibar kazanacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında boğanın üzerine binmek umutsuzluğa, karamsarlığa düşeceğine, sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine ve çok başarılı işlere imza atacağına yorulmaktadır.

Kahve falında boğa kovaladığını görmek parasız günler geçireceğine, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına işarettir.

Kahve falında büyük boğa yılanı görmek kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine ve uzlaşmaya yaklaşmayacağına, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına delalettir.

Kahve falında ölmüş boğa görmek sorunların kısa sürede sone erdirileceğine, belalı insanlara denk geleceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir