AnaSayfa / Genel / Kahve falında yaşlı göz görmek

Kahve falında yaşlı göz görmek

Kahve falında yaşlı göz görmek iyileşeceğine, dertlerinin dermanına, problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, kazancında da artış meydana geleceğine, insanların gözünde olduğu kadar Allah katında da iyi mertebelere yükseleceğine, erken evlilik yapacağına, şansın ve bahtın da açılacağına, geçim derdine gireceğine, aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, bir sebeple büyük bir hayalkırıklığı yaşanacağına inanılır.

Kahve falında yaşlı göz gördüyseniz:

  • Sonuçlarını etkileyemeyeceğiniz işler veya konular için gereğinden fazla gayret gösterebilirsiniz.

Kahve falında gözünden yaş akmak çok büyük ve zarar verici bir olay yüzünden aile bireyleri arasında tartışmaların başgöstereceğine, kendisini çok çaresiz ve çözümsüz hissedeceğine rivayet eder.

Kahve falında gözünde yaş görmek çok büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına delalet eder.

Kahve falında mavi gözlü yaşlı kadın görmek iş konusunda çok büyük deneyimlere sahip bir kişi ile ortaklık kurulacağına, fal sahibinin yakın bir zamanda çok büyük ve ağır bir hastalığa yakalanabileceğine alamet eder.

Kahve falında gözü yaşlı görmek evliliğinin başarılı şekilde yürüyeceğine, çok mutlu ve huzurlu günler yaşanacağına işarettir.

Kahve falında gülmekten gözünden yaş gelmek ağız tadının, huzurunun ve neşesinin bozulacağına, bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına delalet eder.

Kahve falında yaşlı göz görmek işlerinde çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, sıkıntılarının yerini çok mutlu ve sevinçli haberlere bırakacağına işarettir.

Kahve falında gözünden yaş gelmeden ağlamak ailesi ile birlikte bir ömür boyu mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sağlıkla ilgili sorunların çözüm bulacağına ve uğranılan haksızlıkların düzeltileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gözünden yaş aktığını görmek geçmişte yaşadığı acıları, kayıpları, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir