AnaSayfa / Genel / Kahve falında yanık yorgan görmek

Kahve falında yanık yorgan görmek

Kahve falında yanık yorgan görmek daha sonra iş hayatı içinde çok zor işler ile karşılaşıldığında aranan kişi olacağına, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakın zamanda eş, dost ya da akrabalarından alacağı büyük destek sayesinde kurtulacağına ve bir işten dolayı kötü insanlar ile muhatap olmak zorunda kalacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine, gidilecek yönün belirleneceğine, rahatlayacağına ve hafifleyeceğine, diz dize ve yanak yanağa yaşayacağına inanılır.

Kahve falında yanık yorgan gördüyseniz:

  • Hatırlamanızda fayda var.

Kahve falında yanık yorgan görmek yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yanık kağıt görmek böylece üzüntüden, kederden ve stresten kurtulacağına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine delalet eder.

Kahve falında birini yanık görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, ününü ülke dışına taşıyacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yanık ev görmek şanssızlık yaşanacağına, başarısızlığa düşüleceğine, önemli yerlere geleceğine alamet eder.

Kahve falında yanık para görmek kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yüzü yanık görmek sosyal hayat içerisinde sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yanık kuran görmek yaşama karşı isteğini kaybedeceğine, kendisinden beklenen her şeyin karşılığını fazlasıyla verecek olan fal sahibinin vicdanen son derece rahat olacağına tabir olunur.

Kahve falında yanık yiyecek görmek uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.