AnaSayfa / Genel / Kahve falında yakışıklı bir erkeğe sarılmak

Kahve falında yakışıklı bir erkeğe sarılmak

Kahve falında yakışıklı bir erkeğe sarılmak her istediğini elde edeceğine, çocuklarından yana istediği saygıyı, sevgiyi ve hürmeti göreceğine, heveslendiği işlerde muvaffak olacağına, bir türlü istediği gibi bir yuva kuramamanın eksikliğini hissederek üzüntü çekeceğine, yapılan hatalardan ötürü büyük bir kayba uğranacağına, sağlık sorunlarının başgöstereceğine, üzüntü veren olayların düzeltileceğine, sağlığının çok iyi bir şekilde olacağına, sorunlu bir kişi ile sürekli tartışılacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına delalettir.

Kahve falında yakışıklı bir erkeğe sarılmak gördüyseniz:

  • Ortaya koymak istediğiniz konularda biraz rahatlamalısınız.

Kahve falında yakışıklı erkeğe sarılmak sağlığına, ağız tadına ve neşesine kavuşacağına, hayallerine ulaşacağına, amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına tabir olunur.

Kahve falında yakışıklı bir erkeğe sarılmak zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, ardından bu kişinin yardımıyla çalışma hayatına adım atılacağına delalettir.

Kahve falında yakışıklı bir erkekle dans etmek onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, moral bulacağına, hafifleyeceğine, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine delalettir.

Kahve falında tanımadığın yakışıklı erkek görmek kazancının eksileceğine, yatırımlarından yana zarar edeceğine ve bu nedenle tüm düzeninin, neşesinin, ağız tadının ve keyfinin de bozulacağına, şen kahkahalar atacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yakışıklı erkek çocuğu görmek rakipleri mağlup edeceğine, makam sahibi olacağına, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da fal sahibinin zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında tanımadığın yakışıklı bir erkek görmek ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına tabir olunur.

Kahve falında yakışıklı bir erkeği öpmek çevre, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, rahmete vesile olacak gelişmelere yorulur.

Kahve falında genç yakışıklı erkek görmek rahatlığının yaşlılığında dahi bozulmayacağına, çok zor zamanları kolay bir şekilde ve zarara uğramadan atlatacağına, sevdiği kişiler ile çok büyük mutluluk duyacağına, hayırlı bir olayla kendisini zengin edecek bir dönemin başlayacağına ve karşısına çıkacak bir kişi ile dünyaevine gireceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.