AnaSayfa / Genel / Kahve falında vücudunu ölçmek

Kahve falında vücudunu ölçmek

Kahve falında vücudunu ölçmek iş konusunda değişiklikler yapılacağına, eline geçen kazançla kendi işini kuracağına, böylece zor durumda kalınan ve maddi sıkıntı çekilen bir dönemin kapanacağına, bu sayede son zamanlarda kötü giden her şeyin düzeleceğine, sevdiği kişilerden yardım alarak girdiği bir işte kendisini ispat edeceğine, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, ilim irfan sahibi olacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına ve kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar yaşayacağına, yapılan hatalar ve atılan yanlış adımlardan ötürü çok büyük zararlar edeceğine alamet eder.

Kahve falında vücudunu ölçmek gördüyseniz:

  • Bir konuşma ya da tartışma kendinizi aldatılmış hissetmenize neden olabilir.

Kahve falında vücudunu ölçmek zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine yorulur.

Kahve falında ev ölçmek yeniden yaşam isteğine kavuşacağına, bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına rivayet eder.

Kahve falında metreyle ölçmek resmi bir göreve getirileceğine, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine işaret eder.

Kahve falında birinin boyunu ölçmek istediği gibi sonuçlanması sayesinde kişinin hedeflerine çok daha fazla yaklaşacağına ve hayalini kurduğu yaşama kavuşması için umutlarının yeşereceğine, yardımcı olmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında metreyle yeri ölçmek endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına, işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine delalettir.

Kahve falında evi ölçmek yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, hayallerine bir süre de olsa ara vermek zorunda kalarak hedef değişikliğine gideceğine inanılır.

Kahve falında boyunu ölçmek kısmetlerin çoğalacağına, ilerledikçe ilerleyeceğine delalettir.

Kahve falında arazi ölçmek övgülerle ve başarılarla dolu bir yaşam sürüleceğine, önemli sorumluluklar alacağına ve kendisini yaşam mücadelesine ortak edeceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir