AnaSayfa / Genel / Kahve falında verilen parayı almak

Kahve falında verilen parayı almak

Kahve falında verilen parayı almak tehlikeli düşmanların varlığına ve onların üstesinden gelineceğine, haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, bahtının güzelleşeceğine, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, borçlarını ödeyip kurtulacağına, sorunların ardı ardına ortaya çıkacağına, sorunlu bir kişi ile kurulmuş olan ortaklıktan ötürü günden güne daha büyük bir darboğaza düşüleceğine, sıkıntıların yakın zaman içinde yapılacak hayırlı çalışmalar sayesinde son bulacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine delalet eder.

Kahve falında verilen parayı almak gördüyseniz:

  • Son dakika değişiklikleri ilginç maceraları destekleyebilir.

Kahve falında kağıt para verip almak iş hayatında alınacak zaferler sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında verilen parayı almak özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında verilen parayı kabul etmemek kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine ancak bu kişilerin oyunlarına gelmeyerek onlara çok büyük bir hayalkırıklığı yaşatacağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında para verip almak planlarını, gelecekle ilgili projelerini, atılım yapmaya hazırlandığı işlerini hatta kariyerini yeniden gözden geçirmek zorunda kalacağına, geçim derdinin biteceğine, aile içindeki sıkıntıların, zorlukların aşılacağına işaret eder.

Kahve falında verilen parayı geri çevirmek çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına, çok yükseleceğine, varlıklı kimse olacağına işaret eder.

Kahve falında para verip altın almak sıkıntıların ve üzüntülerin son bulacağına, kendi eliyle ortaya koyduğu projelerde büyük kazanç elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında verilen parayı geri vermek çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, falı kapatan kişinin bu arkadaşının yardımına koşacağına, çok büyük destek vereceğine, yeni mekânlara gireceğine ve yeni işlere atılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bozuk para verip ekmek almak kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.