AnaSayfa / Genel / Kahve falında uzun boylu bir kadın görmek

Kahve falında uzun boylu bir kadın görmek

Kahve falında uzun boylu bir kadın görmek kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, dertlerinin dermanını, hastalıklarının da şifasını bulacağına, büyük sıkıntılar çekeceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine ve kendisini korumak için hayatında çok köklü değişiklikler yapacağına, ortak olarak gireceği bir işte kazanç sağlayacağına, sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, gürültüden ve patırtıdan uzak yaşayacağına, tüm isteklerine kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında uzun boylu bir kadın gördüyseniz:

  • Soru sormamanız durumunda duygusal anlamda sizi yanlış yönlendiren kişiler olabilir.

Kahve falında uzun boylu bir kadın görmek ancak bu yollardan sadece bir tanesinin işe yarayacağına, problemlerinin biteceğine alamet etmektedir.

Kahve falında çok uzun boylu kadın görmek ancak bu durumun biraz uzun süreceğine, kazandıkları ile daha iyi yatırımlar gerçekleştireceğine, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uzun boylu kadın görmek bir sebeple hem madden hem manen çok yıpranacağına, yardım etmek isteyen kişilerin yardımlarını geri çevireceğine, kötü düşünceli insanların hayattan uzaklaştırılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında uzun boylu bir insan görmek hayli sağlam başarılara imza atacağına, çarelere kavuşacağına, yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine rivayet eder.

Kahve falında çok uzun boylu adam görmek yapılan hataların kısa sürede telafi edileceğine, sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine delalettir.

Kahve falında yakışıklı uzun boylu erkek görmek sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine delalet eder.

Kahve falında çok uzun boylu birini görmek sorunların büyük darbeler vuracağına, bir sebeple aile hayatında çeşitli tartışmalar ve kavgalar yaşanacağına, sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine rivayet eder.

Kahve falında uzun boylu birini görmek büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, kişinin geri planda kalacağına, itibar kaybedeceğine alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir