Kahve falında üstüne halı örtmek

Kahve falında üstüne halı örtmek hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine, verilen bir sözün yerine getirileceğine, hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, parasal olarak iyi bir kazanç elde edileceğine, tüm sıkıntıların arasında rahat bir nefes aldıracak bir haber alınacağına, kötü günler geçirileceğine ve kötülüklerle karşılaşılacağına, onlar nedeni ile büyük bir darbe yiyeceğine, eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına, yaptığı işlerden bereket göremeyeceğine yorulur.

Kahve falında üstüne halı örtmek gördüyseniz:

  • Eviniz, aileniz veya mal varlıklarınızla ilgili konuları, her zamankinin aksine daha sakin ele almanız faydalı olabilir.

Kahve falında üstüne halı örtmek bir daha sanki hiç gülemeyecek, mutlu olamayacak ve güzel günler yaşayamayacak hissine kapılacağına, büyük sıkıntıları olmayacağına delalet eder.

Kahve falında seccadeyi üstüne örtmek kırgınların barışacağına, gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına delalet eder.

Kahve falında birinin üstüne battaniye örtmek daima afiyette olacağına, Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, sevdiği kişilerin mutlu olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında üstüne battaniye örtmek sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine delalettir.

Kahve falında birinin üstüne yorgan örtmek ancak bir çıkış yolu bulamadığı için zor zamanlar geçireceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ölünün üstüne yorgan örtmek aile bireyleri arasında varolan tartışmaların sona ereceğine, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına rivayet eder.

Kahve falında üstüne çarşaf örtmek borçları varsa ödeyeceğine ve aynı zamanda uzun bir ömre sahip olunacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına delalet eder.

Kahve falında ölünün üstüne battaniye örtmek çaresiz durumlarda kalacağına, kişinin pek çok hatalı davranış içinde olacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top