AnaSayfa / Genel / Kahve falında usta görmek

Kahve falında usta görmek

Kahve falında usta görmek yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, şansının yaver gitmesi sayesinde uzun süre işlerinin bu şekilde devam edeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, işe alınacak personellerden istenen verimin alınamaması üzerine yeni arayışlara girileceğine, büyük adımlar atılacağına, rızık elde edeceğine, zararların telafi edileceğine ve iş hayatının gün geçtikçe daha iyi olacağına, rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, sevdiği kişilere bu dönem içinde çok büyük yardımlarda bulunacağına, her zaman sevgi göreceğine, önemli sorumluluklar alacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında usta gördüyseniz:

  • Kültürel aktiviteler esnasında değerli bilgiler keşfedebilir, yeni şeyler öğrenebilirsiniz.

Kahve falında evde usta görmek yarasını saracağına, kendisine büyük katkısı olacağını düşündüğü bir konuda eğitim alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında usta olmak yakın çevresinin iyi gününden de, kötü gününden de geri duracağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine delalet eder.

Kahve falında eski ustasını görmek çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, aile hayatında yaşanan üzüntülerin ve tartışmaların son bulacağına, belalara denk gelmeyeceğine ve kötülüklerden korunacağına delalettir.

Kahve falında usta görmek üzüntülü ve zor günler yaşanacağına, hayırla açılan yolların kısa zamanda kapanacağına, umutların biteceğine, malının, parasının ve canın güvende olacağına delalettir.

Kahve falında ustamı görmek müjdeli haberler alacağına, sevineceğine, sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına delalet eder.

Kahve falında eski ustayı görmek kötü sözler sarf ederek kalp kırıklığına yol açılacağına, çok daha büyük adımların atılacağına delalet eder.

Kahve falında demirci ustası görmek işlerinin bozulacağına, kazancının eksileceğine, arkadaşlarla beraber vakit geçirmek istense de eski tadı bulamayacak olan fal sahibinin yalnızlaşacağına rivayet eder.

Kahve falında ustayla kavga etmek falı kapatan kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, ters giden olayların düzeltileceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir