AnaSayfa / Genel / Kahve falında uçan tavus kuşu görmek

Kahve falında uçan tavus kuşu görmek

Kahve falında uçan tavus kuşu görmek hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine, işlerin kötüye gitmeye başlayacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine, hayatının ve işlerinin yoluna gireceğine, dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine ve yeni dostlukların başlayacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, anne ya da babanın bir sağlık sorunu ile uğraşmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uçan tavus kuşu gördüyseniz:

  • Alışılmadık bir yerden gelecek davetler, teklifler ya da öneriler istediğiniz veya yapmak istediğiniz bazı şeyler üzerinde ilginç bir etki yaratabilir.

Kahve falında uçan tavus kuşu görmek bol şanslı bir döneme girileceğine, elde avuçta ne varsa işi ayakta tutmak için elden çıkarılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında tavus kuşu kuyruğu görmek yurtdışına gidileceğine, karşılığını bulacağına alamet eder.

Kahve falında yavru tavus kuşu görmek mutluluğunun da önemli oranda azalacağına, kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında tavus kuşunun kuyruğunu görmek mühim bir hastalıkla mücadele edeceğine, aile bireylerinden birinin sorununu çözeceğine işaret eder.

Kahve falında tavus kuşu yavrusu görmek elini attığı her işi layığıyla yerine getireceğine, yapılan çalışmaların ve ortaya konan projelerin kar ve mutluluk getireceğine delalettir.

Kahve falında evde tavus kuşu görmek çok zor günler geçirebileceğine ve hayal ettiği şeylerden gün geçtikçe uzaklaşacağına, ortaklık kurulmuş olan biri ile aranın açılacağına inanılır.

Kahve falında mavi tavus kuşu görmek tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, kendisine zenginlik getirecek yatırımlar yapacağına delalet eder.

Kahve falında beyaz tavus kuşu görmek müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, bazen istemediği şeyler yapacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.