AnaSayfa / Genel / Kahve falında türbe kazmak

Kahve falında türbe kazmak

Kahve falında türbe kazmak hayatının sonuna kadar lüks ve rahatlık içinde yaşayabileceği kadar birikim yapacağına ve çocuklarına güzel bir hayat bırakma amacını da yerine getireceğine, geçim derdinin, hastalığının, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına, çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına ve refah ve huzur içinde bir hayat süreceğine, sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, köşeye sıkıştıracağına, gözyaşı dökeceğine, kişinin el uzatıp destek olmasıyla rahatlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında türbe kazmak gördüyseniz:

  • Yalnız başınıza neler başarabileceğinizi çok iyi biliyorsunuz.

Kahve falında türbe kazmak dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, ruhunun şifa bulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında su yolu kazmak yakın zaman içinde çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına alamet eder.

Kahve falında eliyle toprak kazmak mutlu olunacağına, gerçekleşmeyen hayallerin kalpte ukde kalacağına inanılır.

Kahve falında ölmüş birinin mezarını kazmak maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, düşman olduklarının anlaşılacağına yorulur.

Kahve falında hazine kazmak atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine, kişinin bu sayede başarısı ile ön plana çıkacağına, işinde terfi edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında havuz kazmak kısmetsizlik yaşanmayacağına, zengin olunmasa da kimseye el açmadan, güçten düşmeden, sağlıklı bir hayat sürdürüleceğine, yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çukur kazmak ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine, aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hendek kazmak bereketli yağmurlara, kendi patronu olacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir