AnaSayfa / Genel / Kahve falında traş ettiğini görmek

Kahve falında traş ettiğini görmek

Kahve falında traş ettiğini görmek iş ile ilgili büyük ve akıllıca yatırımlar gerçekleştirileceğine, bazı konser etkinliklerine katılacağına, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına, iyi evlilikler yapmaya, evlatların hayırlı insanlar olmasıyla kişinin her açıdan kendisini mutlu hissedeceğine, eline geçen bazı fırsatları çok kısa bir zaman içinde kullanamadığı için yakın bir zamanda elinden kaçıracağına, işlerden hayır gelmeyeceğine, böylece rahatsızlığından kurtulacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden ihanet görüleceğine, hayatını yoluna sokacağına yorulmaktadır.

Kahve falında traş ettiğini gördüyseniz:

  • Geçmiş olayların sizi durdurmasına izin vermeyin.

Kahve falında mezarda et görmek fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine, bunun için uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu gelmesini bekleyeceğine inanılır.

Kahve falında etini görmek yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, hayatın kişinin yüzüne güleceğine işaret eder.

Kahve falında ocakta et pişirmek aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin de olmayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında vücudunda et beni görmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, sorunlarından kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında fırında et görmek sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, bu yüzden insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine tabir olunur.

Kahve falında arkadaş tarafından terk edilmek bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, onları koruyup kollayacağına alamet eder.

Kahve falında cisimlerin hareket ettiğini görmek kazanca ve ekmeğe kavuşacağına dolayısıyla da rahata ereceğine, çok büyük menfaatler kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında paketlenmiş et görmek ortaya çıkan sıkıntılar yüzünden büyük üzüntüler yaşayacağına, gitmediği yerlere gideceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.