AnaSayfa / Genel / Kahve falında toprağa yumurta gömmek

Kahve falında toprağa yumurta gömmek

Kahve falında toprağa yumurta gömmek birçok fırsatın elden kaçırılacağına, özellikle anne ve babasına karşı gelerek büyük günah işleyeceğine, yaşamının uzun olacağına, almak istediklerini rahatlıkla satın alma gücüne sahip olacağına, müşterinin çoğalacağına ve fal sahibinin yüzünün güleceğine, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına inanılır.

Kahve falında toprağa yumurta gömmek gördüyseniz:

  • Deneyimleriniz rutinle vakit kaybetmek yerine, harekete geçmenizi söylüyor.

Kahve falında toprağa yumurta gömmek yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, huzur dolu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, sorunların ve sıkıntıların düzeltileceğine, mutlu olunacağına işarettir.

Kahve falında birini diri diri toprağa gömmek mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, hayatı neredeyse baştan aşağı değiştirecek bir konuda uzun uzun düşünerek karar verileceğine delalettir.

Kahve falında kuranı kerimi toprağa gömmek kişinin eline geçecek olan büyük bir fırsata, sıkıntıların büyüyeceğine delalettir.

Kahve falında kendini toprağa gömmek karşısına çıkacak başka gelir kapıları sayesinde birikim yapma imkânı elde edeceğine ve bu sayede ileriye yönelik hayırlı yatırımları olacağına, eşleri birbirine düşürecek bir haber alınacağına, işle ilgili olarak çok kayıp verileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında toprağa eşya gömmek sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, işindeki verimliliğin artmasına yardımcı olacağına delalettir.

Kahve falında parayı toprağa gömmek iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, kişinin yakasını belalardan ve kötülüklerden bir türlü kurtaramayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dişi toprağa gömmek epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, birçok iş teklifi alınacağına yorulur.

Kahve falında toprağa ceviz gömmek evlilikte bazı sorunlar yaşanacağına, işlerin ters gideceğine, maddeden çok maneviyata önem vereceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.