AnaSayfa / Genel / Kahve falında toprağa kitap gömmek

Kahve falında toprağa kitap gömmek

Kahve falında toprağa kitap gömmek çok kazançlı bir işe sahip olunacağına, büyük işlere imza atacağına, korkularının, kuruntularının ve hastalıklarının son bulacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına ve çok iyi yerlere geleceğine, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtulacağına, iş hayatının nerdeyse tüm zorluklarının kısa sürede ortadan kaldırılacağına ve yapacağı birçok çalışma ile hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi zarara uğranacağına, işlerin büyük bir açmaza gireceğine, vefa göstereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında toprağa kitap gömmek gördüyseniz:

  • Ağır bir engellenme etkisi altındasınız.

Kahve falında toprağa kitap gömmek dara düşeceğine, dertlerin ve sorunların artacağına delalettir.

Kahve falında parayı toprağa gömmek üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına delalettir.

Kahve falında kuranı kerimi toprağa gömmek iş hayatında çok büyük projeler gerçekleştirileceğine, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına ve sevdiği kişilerden alacağı yardım ile işlerini çok hayırlı bir düzene oturtup kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ayaklarını toprağa gömmek hayat içinde rahatsız zamanlar geçireceğine,  bu durumları atlatmak için tekin olmayan bazı kişiler ile muhatap olacağına, kırgınların ve küskünlerin bir araya geleceğine alamet eder.

Kahve falında toprağa eşya gömmek variyetinin her geçen gün artacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalettir.

Kahve falında çocuğunu toprağa gömmek yaşama sevincini ve enerjisini kaybedeceğine, deyim yerindeyse kolu kanadı kalkmayacak kadar isteksiz ve halsiz durumlarda bulacağına, yeni bir ilişki yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında toprağa kağıt gömmek tatilinin yarıda kalmasından ötürü kızgın ve üzgün bir şekilde sorunla ilgilenmeye başlayacağına ve yorgun olduğu için de kendisini bir türlü içinde bulunduğu sıkıntılı duruma adapte edemeyeceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında toprağa bebek gömmek hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına, fal sahibinin kötü ve art niyetli kişilerle karşılaşacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.