Kahve falında terkeden sevgiliyi görmek

Kahve falında terkeden sevgiliyi görmek bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, hayalini kurduğu şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hayalindeki işi gerçekleştireceğine, Allah’ın kendisinden yana olacağına, tam bu sorunlar bitti derken bir hastalık ile imtihan edileceğine, kısa süre içinde rahata ererek yoluna devam edeceğine, bekar kişilerin kendisine yüz çeviren ve duygusal olarak bağ hissettiği bir kişinin peşinden koşarak onu elde etmek için uğraşacağına delalettir.

Kahve falında terkeden sevgiliyi gördüyseniz:

  • Sağlığınızı da ihmal etmemeniz gerekiyor.

Kahve falında sevgilisinin terk ettiğini görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine yorulur.

Kahve falında sevgili tarafından terk edilmek çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, bir daha böyle bir hata yapmamak için kendisini tembihleyeceğine ve kendisine kırılan insanlar ile konuşarak gönüllerini almaya ve durumu düzeltmeye çalışacağına, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sevgilisi tarafından terk edilmek büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, bir işe soyunacağına delalet eder.

Kahve falında sevgiliyi terk etmek kişinin duygusal açıdan kendisini çok iyi hissetmesine neden olacak ilişkiler içinde olacağına, ondan her zaman iyi haberler alınacağına işarettir.

Kahve falında sevgilinin seni terk ettiğini görmek malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine inanılır.

Kahve falında sevgilin tarafından terk edilmek endişe edilen konularda çok zor zamanlar geçirileceğine, fal sahibi çalıştıkça kendisine cömert davranacağına alamet eder.

Kahve falında sevgilisini terk etmek bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşı karşıya kalacağına, kazanılan başarılar sayesinde insanların dikkatinin çekileceğine inanılır.

Kahve falında sevgilinin terk edişini görmek aile içinde bireylerin birbirleri ile uyum, anlayış ve iyi geçim halinde yaşayacaklarına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir