AnaSayfa / Genel / Kahve falında tepe yol görmek

Kahve falında tepe yol görmek

Kahve falında tepe yol görmek yoluna çıkan tüm engelleri kolaylıkla aşacağına, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına, koşulların her geçen gün düzeleceğine, hastalığın biteceğine, borçların kapanacağına, bir sebeple insanlarla arasına sürekli mesafe koyacağına ve kötü duruma düşebileceğini bile bile yalnız kalmayı tercih edeceğine, büyük bir projeye ortak olarak gireceğine, aile bireylerinin mutlu olacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına ve kardeşler arasındaki sorunların çözüleceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına ve onlardan istediği şekilde istifade edeceğine delalettir.

Kahve falında tepe yol gördüyseniz:

  • Bazı işleri yarıda bırakmanız durumunda şikayet ya da eleştirilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında tepe yol görmek maddi ve manevi olarak rahat edileceğine, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına delalet eder.

Kahve falında binanın tepesinde olmak işlerinin açılacağına ve yüzünün de güleceğine, çok güzel olaylar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında yüksek bir binanın tepesinde olmak yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını teker teker çözüme kavuşturacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında binanın tepesinden düşmek gözlerindeki yaşın kuruyacağına, bir sebeple çok büyük zarar edileceğine işarettir.

Kahve falında tepelerde evler görmek huzurlu ve mutlu bir kişi olunacağına, sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, kişinin ailesine de faydalı işler yapacağına tabir olunur.

Kahve falında dağlar tepeler görmek iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında binanın tepesinde görmek ele güne muhtaç hallere geleceğine, âlim kişiler arasına gireceğine işarettir.

Kahve falında tepede olmak zorlukların ve sıkıntıların aşılacağına, daha hazırlık aşamasındayken bile işlerinde sorun yaşayacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir