AnaSayfa / Genel / Kahve falında tavus kuşu kanadı görmek

Kahve falında tavus kuşu kanadı görmek

Kahve falında tavus kuşu kanadı görmek herhangi bir zarar yaratmadan hızlı bir şekilde biteceğine, bu sayede fal sahibinin rahat bir nefes alacağına, hayal ettiği ve aynı zamanda da hak ettiği yerlere geleceğine, verilen kararlar sayesinde istenen her şeye ulaşılacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, engellerden kurtulacağına, ailesinden, özellikle anne tarafından kalacak bir miras ile çocuklarının hayatını da garanti altına alacağına, büyük sıkıntılar yaşayacağına ve iş hayatı içindeki başarıların değerini yitireceğine, rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine rivayet eder.

Kahve falında tavus kuşu kanadı gördüyseniz:

  • Zor bir durumu sona erdirmek için dürüst olunması gerekiyor olabilir.

Kahve falında tavus kuşu kanadı görmek sürekli dalgınlık veya unutkanlık gibi durumlar yaşanması yüzünden ikaz alacağına, şans ve kısmet elde edeceğine, hayırlı kapılara ulaşacağına delalettir.

Kahve falında evde tavus kuşu görmek niyetlendiği işlere gireceğine, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, zorlukların biteceğine, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına yorulur.

Kahve falında tavus kuşu yumurtası görmek değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında mavi tavus kuşu görmek her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, donanımlı kılacağına ve özellikle de eğitim aldığı alanda uzman kişi haline geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında siyah tavus kuşu görmek üst mevkilerde bazı görevlere terfi edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına yorulur.

Kahve falında erkek tavus kuşu görmek yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına, rızkının eksileceğine, kazancının azalacağına işaret eder.

Kahve falında tavus kuşu öldürmek yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, uğradığı haksızlığın düzeltileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tavus kuşunun kuyruğunu görmek insanlar arasında iyi anılır olacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, tartışmaların tatlıya bağlanacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.