AnaSayfa / Genel / Kahve falında taşlı kolye almak

Kahve falında taşlı kolye almak

Kahve falında taşlı kolye almak sıkıntılı olduğu bir durumda fal sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, kendi işini kurmak için türlü adımlar atacağına, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, masa başı bir işe gireceğine, moralin ve keyfin yerine geleceğine, yapılan işlerde büyük başarı kazanılacağına, borçların kısa süre içinde ve sorun yaşanmadan ödeneceğine, sevinçli ve hayırlı haberler alınacağına, ana baba duası alınması sayesinde hayatın günden güne daha iyiye gideceğine, girdiği işlerin zor olmasına ve çok zahmet vermesine rağmen kendisine yardım eden kişiler sayesinde çok rahat bir şekilde üstesinden geleceğine, esenliğe ve ferahlığa kavuşacağına alamet eder.

Kahve falında taşlı kolye almak gördüyseniz:

  • İstenilen çalışma koşulları oluşabilir veya verimli çalışma arkadaşlarına kavuşabilirsiniz.

Kahve falında taşlı kolyeler görmek sosyal çevre içinden bir kişi ile dünyaevine girileceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine ve hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girip mutlu olacağına alamet eder.

Kahve falında mavi taşlı kolye görmek iş ile ilgili problemlerden ötürü çok büyük zorluklar yaşayacağına, birçok kişinin dikkatini çekeceğine delalettir.

Kahve falında değerli taşlardan kolye görmek hanesine giren gelirin önemli oranda artacağına, alacaklarını tahsil edeceğine, kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında altın taşlı kolye görmek hayal kırıklığı yaşayacağına, tabir yerindeyse güvendiği kişiler tarafından sırtından bırakılacağına ve kendini çok kötü hissedeceği bir dönem geçireceğine, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine işaret eder.

Kahve falında taştan kolye görmek ağız tadının, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına, kendisine yeni bir hayat kurup yeni bir iş bularak yeni bir şeyler gerçekleştireceğine, yardım edebileceği kurumlar ile irtibata geçeceğine elinden gereken her şey ile yardım edeceğine, çok hayırlı adımlar atarak daha iyi ve rahat bir hayata kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında taşlı kolye almak aile içinden birinin gurbete çıkmasına, sıkıntıların ve musibetlerin biteceğine işaret eder.

Kahve falında mor taşlı kolye görmek şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil taşlı altın kolye görmek kendisini kazanmaya odaklayacağına, iş hayatında yaşanan yorgunluktan ötürü bir tatile çıkılacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir