AnaSayfa / Genel / Kahve falında tarlada ekmek görmek

Kahve falında tarlada ekmek görmek

Kahve falında tarlada ekmek görmek kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, kırmızı kostüm kiralamak ise alınacak kötü bir haber nedeniyle uzun süre sıkıntı içine düşüleceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine, alın teri ve bilek hakkı ile ekmek sahibi olacağına, doğruluktan ayrılmayacağına, hak yolunu tutacağına ve makbul olan dünya mallarından başkasına niyetlenmeyeceğine, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, büyük projeler ortaya koyan kimse olacağına alamet eder.

Kahve falında tarlada ekmek gördüyseniz:

  • Uzaktaki bir yakınınız sizden haber bekliyor.

Kahve falında tarlaya marul ekmek duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında tarlaya çiçek ekmek kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, onu her zaman el üstünde tutacağı gibi, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına alamet eder.

Kahve falında tarlaya yeşil soğan ekmek vebalı ve ince hastalık vermeyeceğine, yanlış işler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tarlaya pirinç ekmek yeni bir şehirde yeni bir işe girip yeni bir hayata başlayacağına ve çok huzurlu, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine, istenmeyen durumlarla karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında tarlaya mısır tohumu ekmek çıkış yolları bulacağına, rahatlayacağına, hafifleyeceğine, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına delalettir.

Kahve falında tarlaya biber ekmek kısa süreli olarak başlayan sorunların daha da uzamasına sebep olacağına ve beraberinde çok kötü günler getireceğine, yapacağı yeni çalışmalardan sonra kendi işini kuracağına inanılır.

Kahve falında tarlaya tohum ekmek tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, işe giren herkesin kalkınacağına, kısa süre içinde işlerin büyütüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tarlaya ekmek deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, Allah’ın lütuflarını bulacağına, bolluk ve bereket göreceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.