Kahve falında tanıdık kimse görmek

Kahve falında tanıdık kimse görmek yanlış yatırımlar yapacağına, insanlara ilim irfan aşılayacağına, kompleksinden ve egosundan kurtulacağına ve güzel bir insan haline geleceğine, sıkıntıların bu sayede aşılacağına, dertlerin biteceğine, kendisini biraz toparladığı zaman vereceği bazı hatalı kararlar ve karşısına çıkacak bir kişi tarafından uğrayacağı büyük bir iftira yüzünden çok kötü durumlara düşeceğine, yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına ve çok zor zamanlar geçireceğine, birçok dertle muhatap olacağına, çok zor bir duruma düşeceğine inanılır.

Kahve falında tanıdık kimse gördüyseniz:

  • Konsantrasyon gerektiren konulara konsantrasyonunuzu kaybetmemelisiniz.

Kahve falında tanıdık kimse görmek yakın bir kişinin yakalanacağı bir hastalık yüzünden üzüntü duyulacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına ve keyifli ve rahat günlerin sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında bir kimsenin küçüldüğünü görmek gönül ilişkilerinde yeni bir sayfa açılacağına, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına delalet eder.

Kahve falında bir kimseyi hamile görmek işlerin gittikçe artacağına ve çok büyük kazançlar elde edeceğine, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine ve bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına delalettir.

Kahve falında ölmüş kimse için ağlamak sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölen kimseyi görmek elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine, tatsız sözlerin de unutulacağına işarettir.

Kahve falında bir kimsenin düştüğünü görmek kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine, hedeflerini tutturacağına işaret eder.

Kahve falında bir kimseden kaçmak rızkının ve kazancının bollaşacağına, sağlığının ve neşesinin de yerine geleceğine, umutlarını kaybedeceğine işarettir.

Kahve falında ölü bir kimseden para almak sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, maddi ve manevi olarak büyük sorunlar yaşayacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir