Kahve falında tanıdık biriyle telefonda konuşmak

Kahve falında tanıdık biriyle telefonda konuşmak sıkıntıların son bulacağına, bir sebeple uzunca bir süre boyunca kendisini aklamaya çalışacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine ve çok istediği halde hayal ettiği şeyleri gerçekleştirmek için bir türlü fırsat yakalayamayacağına, ortaklık kurulan bir kişiden gelen yardım ya da desteklerle kurtuluşa erileceğine, bazı kişiler ile gireceği bir işte kısa süreli bir başarının ardından üzüleceği bir duruma düşeceğine, ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, esenlik içinde olacağına, ferahlayacağına, rahatlayacağına, rızık ve kazanç elde edeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında tanıdık biriyle telefonda konuşmak gördüyseniz:

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda hoşunuza gidecek gelişmeler söz konusu olabilir.

Kahve falında tanıdık biriyle telefonda konuşmak üzerindeki kötü imajı sileceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tanıdık biriyle telefonla konuşmak ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, ailesiyle birlikte uzun ve mutlu günler geçireceğine tabir olunur.

Kahve falında tanıdık bir erkekle konuşmak büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine alamet eder.

Kahve falında tanıdık kadınla konuşmak işlerde istediği verimi ve bereketi yakalayamayacağına, çok kısmetsiz ve şanssız bir dönem geçireceğine, çok büyük kazanç elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında tanıdık biriyle konuşmak maddi anlamda üstünlük ve ayrıcalık elde edeceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tanıdık birisiyle konuşmak yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, gönül hoşluğunu yakalayacağına inanılır.

Kahve falında tanıdık bir kızla konuşmak fal sahibinin etrafına hayır göreceği kimselerin dolacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına yorulur.

Kahve falında tanıdıkla konuşmak arkadaşların ya da ortakların arasını açacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, sıkıntılı olarak başlayan çalışmaların yakın zaman içinde düzeleceğine ve yaşanan kırgınlıkların son bulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top