AnaSayfa / Genel / Kahve falında tanıdık birini öptüğünü görmek

Kahve falında tanıdık birini öptüğünü görmek

Kahve falında tanıdık birini öptüğünü görmek yapacağı çalışmalar sırasında etrafındaki insanlardan ihanet görebileceğine, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına, bunun da fal sahibinin aklını karıştıracağı kadar hoşuna gideceğine, fırsatların en iyi şekilde kullanılacağına, sorunların tez zamanda çözüm bulacağına, fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, iş hayatında herkes tarafından tanınan ve saygı duyulan bir kişi olunacağına, uzun süre kötü giden bir işin düzeltileceğine, fakir ve güçten düşmüş bir kimse olacağına, işyerini kapatacağına, iflas edeceğine, paslı bir çiviye basabileceğine yorulur.

Kahve falında tanıdık birini öptüğünü gördüyseniz:

  • Farkında olmadan her zamankinden fazla yiyerek rahatsızlanmanız mümkündür.

Kahve falında tanıdığı birinin evine girmek girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına, başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında tanıdığın birinin yaşlandığını görmek rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine yorulur.

Kahve falında tanıdığının hamile olduğunu duymak bazı sorunlar yaşanan arkadaşlıklarının düzeleceğine, olmayı hedeflediği makama da oturacağına tabir olunur.

Kahve falında eski tanıdığın birini görmek manevi mutluluğu tadacağına, borçlarının boyunu aşması nedeniyle alacaklarının kapısından ayrılmaz olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında tanıdığı bir kadını öpmek farklı kişilerle tanışacağına, uzun bir zaman boyunca uğursuzluklar ve şanssızlıklar ile boğuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında tanıdıkla kucaklaşmak gayrimenkul sektörüne adım atılacağına, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hasta tanıdığını görmek bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine, eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine işarettir.

Kahve falında tanıdık müdür görmek işlerin günden güne daha kötü bir hal alacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.