AnaSayfa / Genel / Kahve falında suda boğulan birini kurtarmaya çalışmak

Kahve falında suda boğulan birini kurtarmaya çalışmak

Kahve falında suda boğulan birini kurtarmaya çalışmak sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, hasretin biteceğine, istenilen bir eşyaya, mala ya da bir ziynet eşyasına sahip olunacağına, edilen tövbenin Allah katında kabul edileceğine, hasta ve üzgün olacağına, haneye bolluk ve bereketin hâkim olacağına,   yapılan hataların telafi edileceğine, sıkan ve hasta eden tüm kötü olayların biteceğine, büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına alamet eder.

Kahve falında suda boğulan birini kurtarmaya çalışmak gördüyseniz:

  • Yerine getirilmeyen sözler veya sorumluluklar ya da üzerinde anlaşılamayan değişiklikler bir ilişkinize zarar verebilir.

Kahve falında suda boğulan birini kurtarmaya çalışmak gün günden daha da kötüye gideceğine, maddi açıdan iş hayatında zarar getirecek bir konu ile ilgili olarak çok temkinli adımlar atılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında denizde boğulan birini kurtarmaya çalışmak yeni iş yerleri açacak ya da işini büyütecek güce kavuşacağına, kızı mutlu yaşadıkça ve başarılı oldukça kendisinin de yüzünün güleceğine işarettir.

Kahve falında boğulan birini kurtarmaya çalışmak kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, kötü günlerini atlatmayı başaracağına işarettir.

Kahve falında suda boğulurken kurtarılmak aile içinde her şeyin yolunda olacağına, elinin kolunun bağlanacağına alamet eder.

Kahve falında yılanı boğmaya çalışmak sorunlarından kurtulacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına inanılır.

Kahve falında birini boğmaya çalışmak ortak olarak gireceği bir işte hiç beklemediği kadar büyük kazançlar elde edeceğine, çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına işarettir.

Kahve falında çocuğunu boğmaya çalışmak maddi olarak kötü bir döneme girileceğine, akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, sevilen kişiler ile aranın açılacağına, attığı her adımda çok zarar edeceğine, fal sahibinin bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına alamet eder.

Kahve falında suda boğulan birini kurtardığını görmek kişinin kendi gelişimini destekleyen konulara açık durması ile daha iyi bir kariyer elde edeceğine, şansın ve paranın bu dönemde kişinin yanında olacağına, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.