AnaSayfa / Genel / Kahve falında su dolu cam sürahi görmek

Kahve falında su dolu cam sürahi görmek

Kahve falında su dolu cam sürahi görmek hayatının da herkesin imreneceği ve sahip olmak isteyeceği kadar güzel geçeceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kazançlı çıkacağına, geleceğinin parlak ve güzel olacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine ve çok zarar görülecek durumlar yaşanacağına, eşsiz fırsatlar elde edeceğine, başarılı olacağına, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine, stres yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine işarettir.

Kahve falında su dolu cam sürahi gördüyseniz:

  • Uzlaşmacı olmalı, tartışmalardan kaçınmalısınız.

Kahve falında su dolu cam sürahi görmek yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, aile içinde bazı tartışmalar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında içi su dolu sürahi görmek ortaklıkların ve yapılan anlaşmaların tek taraflı olarak feshedileceğine, sevdiklerinin her daim dizinin dibinde olacağına inanılır.

Kahve falında su dolu sürahi görmek renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, fakirlerin zenginleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında cam sürahide su görmek kırgınlık yaşanan bir kişi ile aradaki buzların eritileceğine, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, emeklerinin boşa gideceğine işaret eder.

Kahve falında cam sürahiden su içmek kültürlü ve donanımlı hale geleceğine, ailevi sebeplerden ötürü çok yakın bir zaman içinde bazı tartışmalar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dolu sürahi görmek sorunlarını ve sıkıntılarını yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına işaret eder.

Kahve falında cam sürahi kırmak kendisini düşünmenin dışında sevdikleri için de her zaman çaba harcayacağına, cebinden parasının eksilmeyeceğine, harcadığının yerine hep daha fazlasının geleceğine ve etrafının da her zaman kalabalık olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cam sürahi görmek hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, zararın telafi edileceğine ve eşlerin arasının hiç olmadığı kadar iyi olacağına, moral, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.