Kahve falında su çıktığını görmek

Kahve falında su çıktığını görmek iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, planların sarkacağına, yeni hayatında çok hayırlı ve kazançlı işlere imza atacağına, çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, bir sebeple yapılan işin kısa bir zaman içinde gözden geçirilip farklı şekillerde yapılması ya da yerini yeni bir işe bırakması gerektiğine ve bu şekilde daha doğru bir iş yapılacağına, hayatın alınacak haberler üzerine düzene gireceğine, yenileneceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında su çıktığını gördüyseniz:

  • Genellikle yardım etme konusundaki ısrarınız takdire şayandır.

Kahve falında evin altından su çıktığını görmek hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, çok büyük atılımlar yapacağına rivayet eder.

Kahve falında taştan su çıktığını görmek emeklerinin boşa gitmeyeceğine, yoksulluğa işaret eder.

Kahve falında evinden su çıktığını görmek yatırımların hayır getirmeyeceğine ve bu uğurda harcanan sermayenin de boşa gitmiş olacağına, büyük fırsatlarla karşılaşacağına delalettir.

Kahve falında kuyudan su çıktığını görmek ekmek teknesi olan işinin de her zaman çalışır halde olacağına, bir koyulan işten yüz kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ağaçtan su çıktığını görmek maddi konularda hiç sıkıntı duymadan yoluna devam edip, neşeli bir hayat süreceğine, emeklerinin karşılığını hak ettiği şekilde alacağına ve yaşamının kendi istediği gibi ilerleyeceğine inanılır.

Kahve falında evde su çıktığını görmek aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında su çıktığını görmek istediği her şeyi kolayca alabileceğine, kişisel ihtiyaçlarını rahatlıkla giderebileceğine ve ailesini en iyi şekilde geçindirmeyi başaracağına, verilen emeklerin sonunda karşılığını vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında dağdan su çıktığını görmek maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top