AnaSayfa / Genel / Kahve falında söz dinlemek

Kahve falında söz dinlemek

Kahve falında söz dinlemek hemen ardından kendisini, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, hayatında yeni başlangıçlar yapacağına, ailesinin ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanacağına, attığı her adımı düşüneceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, rakiplerini mağlup edeceğine, sağlık sorunları ile ilgili olarak çok doğru bir tercih yapılacağına, sevilen birinin başına gelen felaketlerden dolayı psikolojik olarak çok etkileneceğine yorulmaktadır.

Kahve falında söz dinlemek gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızı ihmal ediyor ya da gereği kadar önemsemiyorsunuz.

Kahve falında anne sözü dinlemek sağlığından olacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına işarettir.

Kahve falında söz dinlemek sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına, somut delil olmadığı için ortaklığa devam edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında seni seviyorum sözü duymak sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, hayat düzeninin alt üst olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kendini sözlenmiş görmek hayali kurulan eve ulaşmaya, acı tecrübeler edineceğine yorulur.

Kahve falında sözünde durmak aynı zamanda da korunup kollanacağına, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine yorulur.

Kahve falında namaz kıl sözü duymak gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, zor günler geçireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına işaret eder.

Kahve falında sözlenmiş görmek onun yasaklarını çiğneyeceğine, hayatının da güzellikler içinde geçeceğine delalet eder.

Kahve falında güzel söz işitmek hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir