Kahve falında soğan ısırmak

Kahve falında soğan ısırmak keyfinin, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, ancak bu riskin bertaraf edilmesi sayesinde işten büyük kazanç elde edileceğine, müjdeli gelişmeler yaşayacağına ve hayatının en güzel günlerini geçireceğine, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, koşulların her geçen gün düzeleceğine, canının sıkılacağına ve kaos dolu günlerden geçeceğine, aile bireylerinin birbirleri ile sürekli tartışma içinde olacağına ve sorunların her gün biraz daha derinleşeceğine, aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına yorulur.

Kahve falında soğan ısırmak gördüyseniz:

  • Sadece daha yaratıcı düşünmeniz gerekiyor.

Kahve falında kuru soğan ısırmak kendini tatmin etmek için yaşayacağına, bazen yokluk, bazen fakirlik görüleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında soğan ısırmak yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, huzursuzluk yaratan durumların ortadan kaldırılacağına, hayalkırıklıklarının giderileceğine inanılır.

Kahve falında bakır soğan görmek olayın dışında kalanların da üzülerek etkileneceğine, hem de sevdiklerinin olacağına delalettir.

Kahve falında yeşil soğan görmek ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında soğan kesmek fal sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, çok büyük başarılara imza atacağına, bu sayede kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında soğan ezmek borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının çok daha büyüyeceğine rivayet eder.

Kahve falında soğan ektiğini görmek iyi geçim halindeki kişilerle arasının açılacağına, sevilen kişileri mutlu edecek bir haber alınacağına işaret eder.

Kahve falında haşlanmış soğan görmek onuruna ve şerefine leke süreceğine, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına ve uykusuz ve üzüntülü günler geçirileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top