AnaSayfa / Genel / Kahve falında sofrası görmek

Kahve falında sofrası görmek

Kahve falında sofrası görmek Allah’ın lütuflarını bulacağına, çok büyük çalışmalara gireceğine ve bu çalışmalardan çok büyük kazançlar elde edeceğine, fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, kazançlı çıkacağı işlere yoğunlaşacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine, fal sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, sıkıntılarını bu sayede ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında sofrası gördüyseniz:

  • Hala kafanızı kurcalayan birşeyler varsa onları eşiniz, sevgiliniz ya da yakın dostlarınızla tartışmalısınız.

Kahve falında sofrada et yemek inancını ve kendine olan güvenini bir an olsun kaybetmemesi sayesinde hayallerine, umutlarına, hedeflerine ve ideallerine kavuşacağına, çok büyük üzüntüler ve endişeler yaşanacağına, aile içerisinde sık sık tartışmalar olacağına, yapılan işlerin yeterli kazanç sağlamayacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğranacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine rivayet eder.

Kahve falında bakır sofra görmek başarısının yükseleceğine, gelinen son noktaya kadar çok büyük sıkıntılar çekilmesine rağmen işlerin türlü zora gireceğine ve sağlık sorunları yüzünden epey zorluk yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında kırık sofra görmek kimseye borçlanmayacağına bilakis sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, huzur ve mutluluk bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında misafire sofra hazırlamak mallarını kaybetme riskiyle karşılaşacağına ve kötü bir dönemden geçeceğine, rahat, huzurlu ve lüks bir hayat yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kalabalık sofralar görmek kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine, elde bulunan ve aynı zamanda ele geçecek yeni fırsatların doğru ve kazanç getirecek bir şekilde değerlendirileceğine işarettir.

Kahve falında mükellef bir sofra görmek zinaya ve yasak olana uzak duracağına, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme gireceğine, ister istemez kendisini çok derin ve büyük üzüntülere sokacak ve yalnız başına kalmasına sebep olacak bazı olaylar yaşayacağına yorulur.

Kahve falında sofra bezi çırpmak Allah katında yükseleceğine, bir sebeple işlerinde çok büyük sorunlar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında sofra duası yapmak sorunların en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerin bitip huzura erileceğine, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir