AnaSayfa / Genel / Kahve falında sofra kaldırdığını görmek

Kahve falında sofra kaldırdığını görmek

Kahve falında sofra kaldırdığını görmek o işten ekmek yiyeceğine, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, akrabaların ve arkadaşların çok sevineceği bir işe girileceğine, eşler arasında soğuk rüzgarlar eseceğine, hastalığın biteceğine, çok büyük üzüntüler yaşayacağına, bu durumdan kurtulmak ve normal hayatına dönmek için profesyonel bir yardım alması gerektiğine, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına ve kendisine geleceğine, kavga ve tartışma dolu bir dönem geçirileceğine, işlerin istenmeyen bir hal alacağına, hayatının da deyim yerindeyse güllük gülistanlık hale geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında sofra kaldırdığını gördüyseniz:

  • Hayata basit şekilde yaklaşmalısınız.

Kahve falında sofra kaldırmak başarılı çalışmalara imza atacağına, fal sahibinin kazancının artacağına rivayet eder.

Kahve falında sofra kaldırdığını görmek tartışmalı bir işe girileceğine, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine yorulur.

Kahve falında sofrayı kaldırmak kendisini çekemeyen insanlardan gelecek olan kötülükler yüzünden işlerde yaşanan aksamaların sonunda düzeltileceğine, yanlış yönde kararlar verileceğine, dertlerin günden güne artacağına tabir olunur.

Kahve falında yerden taş kaldırmak çevreye karşı itibarın artacağına, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine işarettir.

Kahve falında sobayı kaldırmak çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına delalettir.

Kahve falında yoldan taş kaldırmak iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına, çok büyük kazançlar elde edileceğine, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına inanılır.

Kahve falında birini havaya kaldırmak daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine, üzerinde kafa yoracağına rivayet eder.

Kahve falında birini namaza kaldırmak işlerinin kendisini çekemeyen insanlar tarafından baltalanacağına, hayallerinin ve isteklerinin karşılık bulacağına, gönülden arzuladıklarının da hayırlısıyla kendisine nasip edileceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir