Kahve falında slgara içmek

Kahve falında slgara içmek çok kötü durumlara düşüp zarara uğramaya sebep olan şanssızlığın kısa zamanda kırılacağına, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine, kendisini çok büyük bir boşluğun içinde bulacağına, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, zorlukların son bulacağına, daha yeni ve daha güzel projeler ortaya koyacağına, zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, eşine söylediği yalanların ortaya çıkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında slgara içmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda tarafsız veya objektif olmanız gerekebilir.

Kahve falında alkollü içki içmek direnmeye ve gösterilen sabra rağmen işin gittikçe kötüleşip iflasla sona ereceğine, işlerinin zarara uğrayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölü birinin elinden su içmek her işinin daha kötü bir duruma düşeceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına delalet eder.

Kahve falında arkadaşlarıyla içki içmek kazancının helal para olacağına, hiçbir zaman dinini boşlamayacağına delalet eder.

Kahve falında hindistan cevizi sütü içmek gelir elde edeceğine, fırsatların gün geçtikçe daha da artacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işarettir.

Kahve falında çok hap içmek uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, ruhen güzelleşeceğine rivayet eder.

Kahve falında yanlış ilaç içmek sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, büyük başarılar kazanacağına ve eline geçen kazanç ile çok başarılı çalışmalar geçeceğine, sermayenin harcandığına değeceğine işaret eder.

Kahve falında gazoz içmek hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına delalet eder.

Kahve falında türbe suyu içmek iş hayatında parlak bir döneme girildiğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top