AnaSayfa / Genel / Kahve falında siyah saplı bıçak görmek

Kahve falında siyah saplı bıçak görmek

Kahve falında siyah saplı bıçak görmek yakın bir arkadaşın vesile olması sayesinde iş hayatında zor geçen bir dönemin hayırlı bir şekilde nihayete erdirileceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, çok mutlu, rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine ve evlat sahibi olacağına, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, aile hayatının çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve hayırlı haberler alınacağına, kişinin maddi gelirinin çok düşeceğine yorulur.

Kahve falında siyah saplı bıçak gördüyseniz:

  • Bazı plan, iş ya da ilişkileriniz giderek daha da zarar verici olmaya başlayabilir.

Kahve falında siyah saplı bıçak görmek yaşanan sorunların sona ereceğine, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında karnına bıçak saplanmak kendi işini kurmak için adım atacağına, daha azimli, daha dirayetli ve daha güçlü olarak hayata daha sıkı sarılacağına işarettir.

Kahve falında saplanmış bıçak görmek sevilen bazı kişilerle ters düşüleceğine, işle ilgili çok büyük bir ortaklık kurulacağına yorulur.

Kahve falında yeşil saplı bıçak görmek fal sahibinin muradına ereceğine, hayırlı, kişiyi çok seven ve ömür boyu üzerine titreyen bir kısmetle karşılaşıp, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine delalet eder.

Kahve falında tahta saplı bıçak görmek uzlaşmaz bir tavır içinde olunması yüzünden fırsatların kişiden uzaklaşacağına, alınmış olan borçların kolayca ödeneceğine tabir olunur.

Kahve falında koluna bıçak saplandığını görmek falı kapatan bir kadın ise hizmetkar edineceğine, malının mülkünün ve parasının azalmayacağına tabir olunur.

Kahve falında bıçak saplanması görmek yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına yorulur.

Kahve falında boğazına bıçak saplandığını görmek kendisine ve yaşamına çeki düzen vereceğine, sevdiği kişiler ile hiç yaşamadığı kadar mutlu olacağına, sevinç dolu haberler alacağına, bu haberler doğrultusunda gireceği bir iş sayesinde çok büyük çalışmalar ortaya koyacağına, büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir