AnaSayfa / Genel / Kahve falında siyah muska görmek

Kahve falında siyah muska görmek

Kahve falında siyah muska görmek iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, sonrasında bu kimseyle bir süreliğine küs kalınacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların mutluluğa döneceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, başarı getirecek ve kariyer basamaklarını hızla tırmanılmasını sağlayacak bir karar verileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında siyah muska gördüyseniz:

  • Yeni ilgi alanları edinebilir, yeni eğitimlere başlayabilirsiniz.

Kahve falında siyah muska görmek kişinin kötü kişilerin şerrinden ve nazarından uzak olacağına, zahmete ve derde düşeceğine tabir olunur.

Kahve falında suya muska atmak mutlu zamanlar geçireceğine, eskiden beri çok istenen şeylerin yakın bir zaman içinde hayata geçirileceğine ve bu sayede daha önce hiç olmadığı kadar mutlu olacağına, özlediği birisi varsa eğer yakın bir zamana içinde kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında nazar muskası görmek komşular tarafından kötülenileceğine, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında muskayı toprağa gömmek yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına,sorunların üstüste geleceğine, gururlandıracak işler yapacağına delalet eder.

Kahve falında muska toplamak yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına, maddi olarak çok büyük zarar göreceği bir işe girmek zorunda kalacağına ve üzüleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında beyaz muska görmek kardeşlerin sorunlu giden işlerinin çözüme kavuşacağına, sıkıntılarından, dertlerinden, borçlarından ve hastalıklardan kurtulacağına, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine işarettir.

Kahve falında muskayı çıkarmak yatırımlarının kar getireceğine, çok iyi bir kazanç elde edeceğine işarettir.

Kahve falında ölü birinden muska almak şansının ve kısmetinin de bir ömür kendisine hayır getireceğine, işlerde tatsız bir sürecin başlayacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir