AnaSayfa / Genel / Kahve falında siyah göz görmek

Kahve falında siyah göz görmek

Kahve falında siyah göz görmek sevdiği bazı kişiler ile çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, refah içinde bir hayat yaşanacağına, işlerinin toparlanacağına, kötü olaylar ile karşılaşacağına, ana baba sözü dinlemeye, geçim sıkıntısı yaşayacağına, rızkının eksileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında siyah göz gördüyseniz:

  • İşinizde veya sektörünüzde başarılı şekilde konumunuzu koruyabilmek için ne gerekiyorsa yapmanız da fayda var.

Kahve falında gözlerinin siyah olduğunu görmek başarısız olacağına, sahip olduklarının kıymetini bilmeyişi nedeni ile elindekileri ve avucundakileri kaybedeceğine, aile bireyleri ile tartışacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında siyah göz kalemi satın almak ailesini utandırmayacağına, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah göz kalemi almak eşi tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, büyük bir kazanç kapısı kazanılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında siyah yeşil gözlü kedi görmek buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, yapılacak olan işlerden çok kazanç geleceğine yorulur.

Kahve falında siyah göz kalemi sürmek rahat edeceği ve mutlu olacağı bir döneme gireceğine, herkesin dikkatini çekecek, takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah göz kalemi görmek yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, yeni bir dış görünüşe, yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, bu sayede içinde bulunan tüm sıkıntılardan, yaşadığı üzüntülerden ve kendisini yıpratan herşeyden büyük bir oranda kopacağına işarettir.

Kahve falında siyah gözlü birini görmek iflasın eşiğine geleceğine, parasız kalacağına, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında siyah saçlı mavi gözlü bebek görmek güzel zamanlar geçireceğine, yeni kişilerle tanışacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir