AnaSayfa / Genel / Kahve falında sırtlan avlamak

Kahve falında sırtlan avlamak

Kahve falında sırtlan avlamak büyük bir başarı kazanılması ve daha üst bir mevkiye terfi edilmesi ile çok daha hayırlı işlere girileceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, güzel günlerin sona ereceğine, uzun vadede kazancı iki katına çıkaracak bazı hamleler yapılacağına, yapılan bir toplantıdan olumlu bir sonuç çıkarılacağına, yurtdışına gidileceğine, hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, insanların takdir ettiği ve hayran olduğu bir kişi olunacağına, hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, büyük işlere imza atacağına, hem maddi açıdan hem de çevre açısından çok büyük bir güç elde edeceğine delalettir.

Kahve falında sırtlan avlamak gördüyseniz:

  • Rahatça düşünüp, planlar yapabilir, işlerinizi sıraya koyabilirsiniz.

Kahve falında sırtlan avlamak çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine, herşeyin daha fazlasına kavuşacağına delalet eder.

Kahve falında sırtlan tarafından kovalanmak bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine işaret eder.

Kahve falında sırtlan sürüsü görmek her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine işarettir.

Kahve falında sırtlandan kaçmak yaşayacağı olaylardan ötürü çok zorluk çekeceğine, işlerin kötüye gitmesi yüzünden zararın günden güne daha da artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sırtlan görmek fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine tabir olunur.

Kahve falında birini sırtlanmak mutlu, rahat ve huzurlu olunacağına, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sırtlan ısırması görmek işinde terfi edeceğine, kişinin akıllıca yapacağı bazı hamleler sonucunda geleceği için çok kritik yatırımlar yaparak zengin bir hayatın kapılarını aralayacağına tabir olunur.

Kahve falında sırtlan öldürmek çalışmaların günden güne daha popüler olacağına, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir