AnaSayfa / Genel / Kahve falında sırtımdan bıçaklanmak

Kahve falında sırtımdan bıçaklanmak

Kahve falında sırtımdan bıçaklanmak bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, düşmanlarını ve rakiplerini de kendisine ulaşamayacakları duruma getireceğine, büyük bir boşluğa düşeceğine, geçim derdinin biteceğine ve bu sayede kişinin rahatlık içinde bir hayat yaşayacağına, başına türlü belalar geleceğine, işlerinin kapanacağına, gelirinin düşeceğine, iş hayatının ve maddi durumunun daha iyi bir hal alacağına yorulmaktadır.

Kahve falında sırtımdan bıçaklanmak gördüyseniz:

  • Ufukta aşk var veya sosyalleşerek, sizin için önemli bir kişiyle ilişkinizi güçlendirebilirsiniz.

Kahve falında birinin sırtında bıçak görmek ancak daha önceden kendisini tanıyan kötü kalpli ve zalim birisi tarafından yine kötülüğe çekilmeye çalışılacağına, çeşitli ortaklıklar kurup çok hayırlı işlere girileceğine, aile hayatında sevindirici olaylar yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sırtından bıçakla yaralanmak ruhen güzelleşeceğine, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına inanılır.

Kahve falında sırttan bıçaklanmak hayallerinde kurduğu hayatın kendisine Allah tarafından nasip edileceğine, kısa sürede çok yol katedilecek bir döneme girileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında sırtından bıçaklanmış birini görmek kişisel kavgaların son bulacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine inanılır.

Kahve falında birinin sırtından bıçaklandığını görmek yaşamının her anlamda iyileşeceğine, dualarının karşılığını alacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kardeşinin sırtından bıçaklandığını görmek sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçireceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine tabir olunur.

Kahve falında eşinin sırtından bıçaklandığını görmek yaptığı çalışmalarda yaşayacağı bir sorunla birlikte işlerinin kapanacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine, tabiri caizse hayattaki tüm sınavlarını vereceğine, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, kolaylıklara kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sırtından bıçaklandığını görmek vaktinizin bol kazanç getirecek işlerle geçeceğine, darda kalacağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.