Kahve falında simsiyah kıl görmek

Kahve falında simsiyah kıl görmek maddi anlamda refahının yerinde olacağına, sıkıntılarını kısa bir zaman içinde ortada kaldıracağına, sorunlarının yakında biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına, başarılı ve çok büyük kazanç elde edileceğine, ün sahibi birisi olunacağına, kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, başarının adım adım yaklaşacağına, yardım istenen bir kişiden bir türlü cevap alınamayacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım  eden birisine bir sürpriz yapılacağına ve bu sayede mutu edileceğine delalettir.

Kahve falında simsiyah kıl gördüyseniz:

  • Bazı konular risk teşkil edebilir.

Kahve falında simsiyah kıl görmek çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, sorunlarını kısa zaman içinde sona erdireceğine delalet eder.

Kahve falında simsiyah giyinmiş birini görmek kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, yeni bir iş konusunda anlaşma sağlanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında simsiyah bulut görmek işlerin bu sayede çok iyi bir hal alacağına, bunun aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına alamet eder.

Kahve falında simsiyah saç görmek toplum tarafından el üstünde tutulacağına, hayatta büyük değişiklikler ve yenilikler yapılacağına yorulur.

Kahve falında simsiyah kadın görmek eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında simsiyah örümcek görmek eşinin kendisine her konuda destek vereceğine ve gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, sorunların atlatılacağına, sıkıntısız, dertsiz ve tasasız bir döneme girileceğine işaret eder.

Kahve falında birinin yüzünü simsiyah görmek sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, hayırlı, helal lokmalar yiyeceğine inanılır.

Kahve falında simsiyah fare görmek hak yemeyeceğine, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, yuva kurmak için yapılan bir hamlenin boşa gideceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top