AnaSayfa / Genel / Kahve falında sevgilisinin sigara içtiğini görmek

Kahve falında sevgilisinin sigara içtiğini görmek

Kahve falında sevgilisinin sigara içtiğini görmek işinin her geçen gün büyüyeceğine, aile işlerinin başına geçeceğine, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına ve kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, iş hayatında rahat edileceğine, yöneticiler tarafından çok iyi bir makama getirileceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, iş hayatında sıkıntılı bir döneme gireceğine, hak ettiği makam ve mevkiye uzun zaman kavuşamayacağına, kazancının ve sağlığının ömür boyu süreceğine tabir olunur.

Kahve falında sevgilisinin sigara içtiğini gördüyseniz:

  • Hangi türden olursa olsun, gerilimli durumdaki bütün ilişkilerinizi ılımlı hale getirebilirsiniz.

Kahve falında sevgilini sigara içerken görmek yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına tabir olunur.

Kahve falında eski sevgiliyi sigara içerken görmek giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, ödemekte güçlük çekilen borçların kapatılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgilini sigara içerken görmek elinin bolluğa, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, ailesi ile çok büyük bir bağ kuracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgiliyi sigara içerken görmek kendisini mutsuz eden kişilerden ve olaylardan uzak duracağına, ev halkından biri için bir kişi ile görüşüleceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına rivayet eder.

Kahve falında sevgilinin sigara içtiğini görmek hayal ettiği şeylere bir türlü kavuşamayacağına, küs oldukları ile barış, sevgi, birlik ve dayanışma halinde olacağına tabir olunur.

Kahve falında sevgilinin sigara içerken görmek eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, evine bereket geleceğine inanılır.

Kahve falında eski sevgilinin sigara içtiğini görmek çok büyük üzüntüler yaşamasına sebep olacağına ve çok sıkıntılı ve sorunlu bir dönem geçireceğine, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilisini sigara içerken görmek sorunlarını çözüme kavuşturacağına, insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, elden çıkan malların geri kazanılacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.